Prekių katalogas

BRUMA Elo termostatinis potinkinis dušo maišytuvas chromo spalvos

 • BRUMA Elo termostatinis potinkinis dušo maišytuvas chromo spalvos

  Kodas: 1381701CR
  Kaina 39700
  49700 * Sutaupykite 10000
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-11-28 iki 2023-03-16.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-8 sav.)
 • BRUMA Elo termostatinis potinkinis dušo maišytuvas:

   Vernet termostatinės kasetės užtikrina tikslią ir stabilią mišraus vandens temperatūrą dėl dvigubos srauto valdymo funkcijos.
   termostatinės kasetės užtikrina tikslią ir stabilią mišraus vandens temperatūrą dėl dvigubos srauto valdymo funkcijos.

    

  • Pagrindo matmenys: 110x180 mm
  • Dviejų išėjimų

  Potinkinė dalis - BOX komplekte 

  BRUMA-BOX potinkinė dalis suprojektuota ir patikrinta atsižvelgiant ne tik į paprastą montavimą bet ir ilgaamžiškumą, todėl įranga tarnaus ilgai ir patikimai. 

  • Spalva: Chromo

  BRUMA Brightest Estetinis ilgalaikės kokybės ir blizgesio triumfas. BRUMA chromavimo procesas lemia intensyvią, ilgalaikę ir atsparią apdailą, kuri atsiranda dėl nuolatinių prekės ženklo investicijų į pažangių technologijų įrangą, kuri leidžia sukurti išskirtinius gaminius, kuriems nebaisūs laiko išbandymai. Šiame procese laikomasi griežtos kokybės kontrolės metodo, vadinamo BRUMA Brightest, kurio metu mūsų profesionalų atliekama stebėsena užtikrina, kad BRUMA gaminių chromo apdaila išlaikytų pradinį ryškumo intensyvumą, taip pat atitiktų ilgaamžiškumo ir atsparumo reikalavimus bei užtikrintų, kad vandens maišytuvas išliktų nepriekaištingas daugelį metų. 

  • BRUMA HYDROTHERM 38º - KOKYBĖ, SAUGUGUMAS IR SERTIFIKACIJA.

  Siekiant išvengti nudegimų, SafeStop saugos mygtukas blokuoja rankenos sukimąsi 38°C temperatūroje siekiant apsaugoti vaiką nuo nudegimų per karštame vandenyje. Siekiant apsaugoti jus nuo nudegimų „AntiScald“ sistema automatiškai išjungia karštą vandenį, jei nutrūksta šalto vandens tiekimas. 100% kokybės kontrolė: kiekvienas maišytuvas tikrinamas atskirai. Rinkitės BRUMA termostatinius maišytuvus, įnešdami į savo namus komfortą ir saugumą, sutaupysite vandens ir energijos. 

  COLD START – tobula harmonija tarp energijos taupymo, vandens srauto ir dizaino.
  BRUMA kasetė su šalto paleidimo technologija leidžia ne tik sklandžiai veikti, bet ir intuityviai taupyti energiją bei vandenį. Šalto vandens paleidimas su centre esančia rankena apsaugo nuo nereikalingo karšto vandens vartojimo kasdienėms reikmėms, pavyzdžiui, rankų plovimui. Norėdami palaipsniui gauti karštą vandenį, tiesiog pasukite jį 90 laipsnių į kairę nuo centro. Taupykite energiją neprarandant naudojimo komforto. 

  • Garantija:

  10 metų garantija korpusui.
  5 metų garantija chromo apdailai.

  Novatoriškas, individualus, rafinuotas - Tai BURMA FLOWING ART.
  BRUMA, esanti rinkoje daugiau nei 65 metus, yra patirties, kokybės ir naujovių sinonimas kuriant vandens maišytuvus kurie puikiai subalansuoja estetiką ir aukštą našumą. BRUMA dėmesys ir atsidavimas kūrimo procesui, gaminių dizainui ir teigiamai vartotojo patirčiai lemia jog gamybos procesas tampa vis tvaresnis ir sujungia pažangiausias pramonės technologijas su kruopštumu bei meistriškumu. BURMOS misija pasiekti tobulumą efektyvių, novatoriškų bei tvarių produktų vystyme. 2007 metais BURMA buvo apdovanoti kaip pirma įmonė sukūrusi ir pagaminusi ECOBRASS maišytuvą.