Prekių katalogas

BRUMA Elo termostatinis potinkinis dušo maišytuvas juodos matinės spalvos

 • BRUMA Elo termostatinis potinkinis dušo maišytuvas juodos matinės spalvos

  Kodas: 1381701NS
  Kaina 51700
  64600 * Sutaupykite 12900
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-11-28 iki 2023-03-16.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymo terminas
  1-5 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
 • BRUMA Elo termostatinis potinkinis dušo maišytuvas 

  Vernet termostatinės kasetės užtikrina tikslią ir stabilią mišraus vandens temperatūrą dėl dvigubos srauto valdymo funkcijos.
    

  • Pagrindo matmenys: 110x180 mm
  • Dviejų išėjimų
  • Potinkinė dalis - BOX komplekte 

  BRUMA-BOX potinkinė dalis suprojektuota ir patikrinta atsižvelgiant ne tik į paprastą montavimą bet ir ilgaamžiškumą, todėl įranga tarnaus ilgai ir patikimai. 

  • Spalva: Night sky / Juoda matinė
  • BRUMA HYDROTHERM 38º - KOKYBĖ, SAUGUGUMAS IR SERTIFIKACIJA.

  Siekiant išvengti nudegimų, SafeStop saugos mygtukas blokuoja rankenos sukimąsi 38°C temperatūroje siekiant apsaugoti vaiką nuo nudegimų per karštame vandenyje. Siekiant apsaugoti jus nuo nudegimų „AntiScald“ sistema automatiškai išjungia karštą vandenį, jei nutrūksta šalto vandens tiekimas. 100% kokybės kontrolė: kiekvienas maišytuvas tikrinamas atskirai. Rinkitės BRUMA termostatinius maišytuvus, įnešdami į savo namus komfortą ir saugumą, sutaupysite vandens ir energijos. 

  Novatoriškas, individualus, rafinuotas - Tai BURMA FLOWING ART.
  BRUMA, esanti rinkoje daugiau nei 65 metus, yra patirties, kokybės ir naujovių sinonimas kuriant vandens maišytuvus kurie puikiai subalansuoja estetiką ir aukštą našumą. BRUMA dėmesys ir atsidavimas kūrimo procesui, gaminių dizainui ir teigiamai vartotojo patirčiai lemia jog gamybos procesas tampa vis tvaresnis ir sujungia pažangiausias pramonės technologijas su kruopštumu bei meistriškumu. BURMOS misija pasiekti tobulumą efektyvių, novatoriškų bei tvarių produktų vystyme. 2007 metais BURMA buvo apdovanoti kaip pirma įmonė sukūrusi ir pagaminusi ECOBRASS maišytuvą.