Dušo durys nišoms Baltijos Brasta Tina PLIUS

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Tina PLIUS 80
  Kaina 48500
  53900* Sutaupykite 5400
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-12-15 iki 2018-03-27.
  Į krepšelį 

   Kabinos aukštis 200cm, keičiant aukštį, taikomas 15% antkainis. Maksimalus aukštis - 2250 mm.

  Užsakydami gaminį nurodykite dešinėje ar kairėje pusėje bus montuojamos durys.

  Pristatymo terminas
  20-25 d.d. (Dėl tikslaus pristatymo laiko teiraukitės)
  Derėkis
  Netinka kaina? Radote pigiau? Derėkitės ir Susitarsime !
 •  Nauji sprendimai Harmonijos kolekcijai
  Kolekciją papildėme naujais gaminiais - dušo kabina NINA PLIUS ir dušo durimis su stabilia sienute TINA PLIUS. Gaminiai pirmiausia buvo kuriami Vokietijos rinkai, bendradarbiaujant su šios šalies produkto profesionalais. Keletas esminių gaminių akcentų:


  1. Integruotas į stiklą lankstas. Lankstas vidinėje dušo kabinos dalyje, dėl ypatingo tvirtinimo, yra lygus su stiklu. Tai suteikia visam gaminiui modernumo ir palengvina kabinos valymą.
  2. Didesnės reguliavimo galimybės. Prie sienos stabilūs stiklai tvirtinami per aukštos kokybės aliuminio prolių sistemą. Galima lengvai sureguliuoti sienos nelygumus iki 15 mm. Puiki estetika dėka ypatingo prolio blizgesio, prolių užbaigimo detalių ir suderintos varžtų uždengimo apdailos.
  3. Aukštesnė konstrukcija. Standartinis gaminių aukštis – 2000 mm, todėl gaminys tinkamas ir aukštiems žmonėms.
  4. Puikus sandarumas, lengva priežiūra. Lankstai yra su pakilimo funkcija, kas leidžia durims lengviau įveikti prieš jas įrengtą bortelį, o uždarytoje padėtyje geriau užsandarinti duris. Stiklai padengti GREITŲ LAŠŲ danga. Lėtesnis stiklo senėjimas, mažiau nešvarumų, įbrėžimų, paprastesnis valymas.

   Dėl nestandartinių išmatavimų, kitų stiklo spalvų, ar kitos informacijos prašome kreiptis į pardavimo vadybininkus el.paštu: info@voniosstudija.lt arba Mob.tel.: +37061029084 ; +3706122240.