Prekių katalogas

Elektrinis džiovintuvas ALYA 500x1118 mm su tenu kairėje pusėje chromo spalvos

 • Elektrinis džiovintuvas ALYA 500x1118 mm su tenu kairėje pusėje chromo spalvos

  Kodas: 1110-05+HEC300SCCR-L
  Kaina 14700
  22100 * Sutaupykite 7400
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-09-19 iki 2023-06-25.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pristatymo terminas
  2-5 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
 • Elektrinis džiovintuvas ALYA 500x1118 mm chromo spalvos

  • Spalva: Chromo
  • Išmatavimai: 500x1118 mm
  • Forma: Kopetėlės

  Rankšluosčių džiovintuvas užpildytas termofikaciniu skysčiu, kartu sumontuotas reguliuojamas elektrinis kaitinimo elementas. Nusipirkus šias kopetėles reikės pasirūpinti tik pakabinimu ir elektros laidų prijungimu. Reguliuojamo kaitinimo elemento pagalba galėsite nusistatyti norimą temperatūrą .Nustačius pageidaujama lygi, kaitinimo elementas kaitina tol kol pasiekia reikiama temperatūra, tada pereina į budėjimo rėžimą, kol nukrenta vėl temperatūra ir taip taupo energijos sąnaudas.

  FUNKCIJOS:

  Džiovinimo funkcijos 2in1

  1 - kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūrą, o po 2 val. tenas automatiškai grįš į žemesnę temperatūrą. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

  2 - galima įjungti kaitinimo elementą nustatant 2 valandų išsijungimo automatiškai funkciją. Tai patogu, jeigu Jūs norite išdžiovinti rankšluostį, bet nešildyti patalpos, tai 2 val. užtenka išdžiovinimui.

  Saugumas:

  Kaitinimo elementas HEATQ yra su antiužšalimo apsauga. Pajungtas į elektros lizdą ir kai temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltų džiovintuvas. HEATQ tenas turi dvigubą apsaugą nuo perkaitimo, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įvykti nepageidaujamoms nelaimėms.

  Dizainas:

  Tenas HEATQ - Šiuolaikinio dizaino valdiklio išvaizda pagražins Jūsų interjerą.