Elektrinis džiovintuvas DAIMON baltos spalvos

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: VRDA5080WHkaire,su laidu, 300W tenas
  Kaina 20100
  26800* Sutaupykite 6700
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2020-11-17 iki 2020-11-24.
  Į krepšelį 

  Galimi išmatavimas: plotis 50cm x aukštis 80cm arba plotis 50cm x aukštis 120cm. Kaitinimo elementas: su laidu arba su tiesioginiu pajungimu į sieną; Teno pusė: kairė arba dešinė.

  Pristatymo terminas
  1-4 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 • Elektrinis džiovintuvas DAIMON 50x80cm arba 50x120cm

  • Elektrinis tenas pasirinktinai dešinėje arba kairėje pusėje. Teno galingumas 300W/400W.
  • Pasirinktinai: su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą arba tiesioginis pajungimas į sieną (paslėptas pajungimas)
  • Rankšluosčių džiovintuvas užpildytas termofikaciniu skysčiu, kartu sumontuotas reguliuojamas elektrinis kaitinimo elementas. Nusipirkus šias kopetėles reikės pasirūpinti tik pakabinimu.

  Išmanus, šiuolaikinio dizaino gyvatuko tenas (kaitinimo elementas) HeatQ HEC1.0.

  Funkcionalumas

  Kaitinimo elementas HEATQ turi 4 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami led šviesos lemputėmis. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja labai tikslią temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujamą lygį, kaitinimo elementas kaitina tol, kol pasiekia reikiamą temperatūrą, tada pereina į budėjimo rėžimą, kol nukrenta vėl temperatūra ir taip taupo energijos sąnaudas.

  Džiovinimo funkcijos 2in1

  1 - kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūrą, o po 2 val. tenas automatiškai grįš į žemesnę temperatūrą. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

  2 - galima įjungti kaitinimo elementą nustatant 2 valandų išsijungimo automatiškai funkciją. Tai patogu, jeigu Jūs norite išdžiovinti rankšluostį, bet nešildyti patalpos, tai 2 val. užtenka išdžiovinimui.

  Saugumas

  Kaitinimo elementas HEATQ yra su antiužšalimo apsauga. Pajungtas į elektros lizdą ir kai temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltų džiovintuvas. HEATQ tenas turi dvigubą apsaugą nuo perkaitimo, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo.

  Dizainas

  Tenas HEATQ pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą / tiesioginis pajungimas į sieną ( paslėptas pajungimas). Šiuolaikinio dizaino valdiklio išvaizda pagražins Jūsų interjerą.

  .