Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Terma Zigzag 835x500mm, juodas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: laidas dešinėje
  Kaina Teno pusė Kiekis Pirkti
  Kaina 22300
  30900* Sutaupykite 8600
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-02-11 iki 2017-02-18.
  kairėje
  Į krepšelį 
  dešinėje
  Į krepšelį 

  Išmatavimai: 835x500mm, juodos metalick spalvos, su reguliuojamu tenu juodos spalvos. Užsakant galima pasirinkti, kurioje pusėje bus laidas, kairėje ar dešinėje.

  Pristatymo terminas
  1-4 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 • Elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Zigzag 835x500mm

  Juodos metalic spalvos

  Rankšluosčių džiovintuvas užpildytas termofikaciniu skysčiu, kartu sumontuotas reguliuojamas elektrinis kaitinimo elementas. Nusipirkus šias kopetėles reikės pasirūpinti tik pakabinimu ir įjungti į rozetę. Reguliuojamo kaitinimo elemento pagalba galėsite nusistatyti norimą temperatūrą.Nustačius pageidaujama lygį, kaitinimo elementas kaitina tol, kol pasiekia reikiama temperatūrą, tada pereina į budėjimo rėžimą, kol nukrenta vėl temperatūra ir taip taupo energijos sąnaudas.

  Džiovinimo funkcijos 2in1

  1 - kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūrą, o po 2 val. tenas automatiškai grįš į žemesnę temperatūrą. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

  2 - galima įjungti kaitinimo elementą nustatant 2 valandų išsijungimo automatiškai funkciją. Tai patogu, jeigu Jūs norite išdžiovinti rankšluostį, bet nešildyti patalpos, tai 2 val. užtenka išdžiovinimui.

  Saugumas

  Kaitinimo elementas yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi tenas turi apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo.

  Tenas pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Šiuolaikinio dizaino valdiklio išvaizda pagražins Jūsų interjerą.

 • ALTERNATYVIOS PREKĖS

  Juodas elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Redondo
  Kodas: ER220BT

  Išmatavimai: 90x50cm. Juodos matinės spalvos.

  Kaina 18900
  25200 Sutaupykite 6300