Granitinė plautuvė Franke Strata STG 614

 • Kodas: 114.0302.751
  Kaina 15500
  19000* Sutaupykite 3500
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2019-05-21 iki 2019-05-28.
  Į krepšelį 
  Pristatymo terminas
  7-10 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 •  Granitinė plautuvė FRANKE STG 614 su užkemšamu ventiliu.

  Franke STG 614 plautuvė - tai naujo modelio akmens masės. Tai universali Strata serijos plautuvė su dideliu dubeniu ir patogia nusausinimo plokštuma.

  Plautuvės su padėklu yra reversinės, todėl plautuvės padėklas gali būti ir iš dešinės, ir iš kairės.


  Matmenys: 860x435 mm
  Dubuo: 332,5x360x165 mm
  Išpjova: 840x415 mm
  Spintelės plotis: 45 cm

  Ekscentrinio ventilio privalumai: Šis ventilis atlieka ir grubaus filtro funkciją. Jis patogus tuo, kad jo viršutinė dalis yra išimama ir turi lėkštutės formą.

  Siekiant sukurti vientisą stilių virtuvėje, siūlome įsigyti ir tos pačios spalvos FRANKE vandens maišytuvą.

  Franke plautuvę pagamintą iš Fragranit, sudaro 80% granito dalelių bei 20% rišamosios medžiagos. Plautuvės atsparios karščiui iki 280°C. Jų spalva ir sudėtis yra ištisinė, t.y. vienoda visoje gaminio masėje.
  Virtuvę labai svarbu išlaikyti higienišką, kadangi tai yra vieta, kurioje susidaro puikios sąlygos daugintis bakterijoms. Įrodyta, jog prastuose paviršiuose bakterijos dauginasi jau po 20 minučių. Kad to išvengti, Franke plautuvė padengta antibakteriniu Sanitized® paviršiumi su sidabro jonais. Sanitized® nepakeis kasdienio valymo, tačiau efektyviai padidins švarą virtuvėje.
  Fragranit sudėtyje esantis sidabras yra aktyvi sudedamoji medžiaga. Jis neleidžia daugintis mikrobams bei bakterijoms. Sidabro dalelės suardo bakterijų ląstelių membraną. Taip neleidžiama ląstelei kvėpuoti, maitintis ir daugintis. Bandymais įrodyta, kad Fragranit su Sanitized® technologija 99% sustabdo bakterijų bei mikrobų dauginimąsi.

  Pastabos:
  Granitinės plautuvės parduodamos be skylių maišytuvui bei ventilio valdymo rankenėlei. Skylę plautuvei mušti reikia, kai plautuvė dar tebėra nepritvirtinta. Jeigu plautuvė jau yra įstatyta ir pritvirtinta prie stalviršio, skylės mušti negalima. Skylę mušti reikia tik iš gerosios plautuvės pusės lipduku pažymėtoje vietoje.