Grohe SmartControl termostatinis dušo maišytuvas 34719000

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 34719000
  Kaina 23900
  37800* Sutaupykite 13900
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2020-04-16 iki 2020-04-23.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 • Grohe SmartControl termostatinė dušo sistema, chromas 34719000

  Grohe SmartControl termostatinis maišytuvas suprojektuotas montuoti ant sienos.

  Modernus dizainas ir naujausia Grohe technologija Smartcontrol sukurta valdyti vienu paspaudimu: naudotis dušu ir kontroliuoti vandens srovę. Vandens suvartojimą sumažins GROHE EcoJoy®  technologija.

  • GROHE TurboStat® įmontuotas termostatas leis mėgautis vandens procedūromis, kuris užtikrins pastovią vandens temperatūrą.
  • GROHE SafeStop® (Plus)- puikiai tinka namams su vaikais. Tai apsauginė funkcija, kuri leidžia nustatyti, kad vanduo nešiltų daugiau negu 38 ° C. Esant poreikiui aukštesnei temperatūrai, užtenka paspausti mygtuką ir busite užtikrinti, kad temperatūra neviršys 43 ° C.
  • GROHE Cool Touch® - nekaistantis maišytuvo korpusas, apsaugos jūsų vaikus nuo nusideginimo.  Ši funkcija užtikrina, kad visa dušo sistema nebus karštesnė nei naudojamo vandens temperatūra.
  • GROHE Easy Reach® - maišytuvo lentynėlė užtikrins, kad reikiama kosmetika dušui būtų visada lengvai pasiekiama.
  • StarLight® – chromuota apdaila suteikia ilgalaiko blizgesio. 

  GROHE AG yra Europoje didžiausias, pasaulyje lyderiaujantis santechninės įrangos gamintojas  Grohe kompanija nuo 1817 m. šeimos verslo išaugo į inovatyvią, šiuolaikines technologijas bei planetos išteklius saugančią kompaniją. Grohe kompanijos mokslininkai ir inžinieriai nuolat kuria ir tobulina vandens ir energijos taupymo technologijas, kurias integruoja į produktų linijas.