Juodas elektrinis Terma Vivo džiovintuvas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Vivo 91x50+hec1 400w juodas su laidu
  Kaina Teno pusė Kiekis Pirkti
  Kaina 17900
  23900* Sutaupykite 6000
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2019-11-15 iki 2019-11-22.
  kairėje
  Į krepšelį 
  dešinėje
  Į krepšelį 

  Išmatavimas 91x50cm juodos matinės spalvos

  Gamintojas
  • Elektrinis tenas pasirinktinai dešinėje arba kairėje pusėje. Teno galingumas 400W.
  • Rankšluosčių džiovintuvas užpildytas termofikaciniu skysčiu, kartu sumontuotas reguliuojamas elektrinis kaitinimo elementas. Nusipirkus šias kopetėles reikės pasirūpinti tik pakabinimu.

  Išmanus, šiuolaikinio dizaino gyvatuko tenas (kaitinimo elementas) HeatQ HEC1.0.

  Funkcionalumas

  Kaitinimo elementas HEATQ turi 4 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami led šviesos lemputėmis. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja labai tikslią temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujamą lygį, kaitinimo elementas kaitina tol, kol pasiekia reikiamą temperatūrą, tada pereina į budėjimo rėžimą, kol nukrenta vėl temperatūra ir taip taupo energijos sąnaudas.

  Džiovinimo funkcijos 2in1

  1 - kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūrą, o po 2 val. tenas automatiškai grįš į žemesnę temperatūrą. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

  2 - galima įjungti kaitinimo elementą nustatant 2 valandų išsijungimo automatiškai funkciją. Tai patogu, jeigu Jūs norite išdžiovinti rankšluostį, bet nešildyti patalpos, tai 2 val. užtenka išdžiovinimui.

  Saugumas

  Kaitinimo elementas HEATQ yra su antiužšalimo apsauga. Pajungtas į elektros lizdą ir kai temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltų džiovintuvas. HEATQ tenas turi dvigubą apsaugą nuo perkaitimo, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo.

  Dizainas

  Tenas HEATQ pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą / tiesioginis pajungimas į sieną ( paslėptas pajungimas). Šiuolaikinio dizaino valdiklio išvaizda pagražins Jūsų interjerą.

 • ALTERNATYVIOS PREKĖS

  Juodas elektrinis rankšluosčių džiovintuvas Redondo
  Kodas: ER220BT

  Išmatavimai: 90x50cm. Juodos matinės spalvos.

  Kaina 18300
  22900 Sutaupykite 4600