Keraminis šildytuvas Teploceramic TC 370 black

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: TC 370 black
  Kaina 9900
  17900* Sutaupykite 8000
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2019-11-01 iki 2019-11-08.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Išmatavimai: 60x60x4cm

  IŠ EKSPOZICIJOS

  Pristatymo terminas
  7-10 d.d. (Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
 • Naudojant naujovišką patentuotą technologiją, buvo sukurta naujos kartos profesionalūs šildytuvai. Šie kompaktiški ir stilingi elektriniai šildytuvai pagaminti iš natūralių medžiagų, kurios yra šiuolaikinė alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms.
  Šildytuvai "TEPLOCeramic" gali būti panaudojami kaip pagrindinis arba kaip papildomas šildymas.
  Keraminė plokštė sujungia dviejų tipų šildymą: ilgąsiąs infraraudonųjų spindulių bangas ir konvekciją. Tai leidžia tolygiai šildyti kambarį ir palaikyti komfortišką mikroklimatą. Spindulės plokštės, skirtingai nuo įprastų konvekcinių šildytuvų, užtikrina labiau subalansuotą šilumos pasiskirstymą erdvėje (temperatūros skirtumas tarp lubų ir grindų tesiekia 1 - 2°C). Šios šildymo plokštės turi IP54 saugos klasę, todėl šiuos šildytuvus galima naudoti patalpose kur yra didesnė drėgmė, t.y. vonios kambariuose, virtuvėse, rūsiuose bei kitose patalpose.
  Mažesnė dulkių cirkuliacija nekuria nepageidaujamų oro srautų, todėl mažiną riziką susirgti kvėpavimo takų ligomis, tokiomis kaip astma.
  Magnezito plokštės panaudojimas profesionalios serijos modeliuose leido pasiekti maksimalų šilumos perdavimą per keramikos paviršių, bei gerinti „Teploceramic“ šildytuvų kokybę ir ekologiškumą.
  Šiuos šildytuvus galima naudoti kaip pagrindinį šildymo būdą arba kaip papildomą, kai pagrindinė šildymo sistema neprišildo, nėra dar įjungta (ne šildymo sezono metu), šildymas yra brangus arba tiesiog kai norima padidinti šiluminį komfortą.
  Šie šildytuvai faktiškai nereikalauja priežiūros.

  ILGAAMŽIŠKUMAS
  Tiesiog sumontuokite ir pamirškite! 30 metų – gyvavimo ciklas. 5 metai - garantija. Radiatoriai yra atsparūs įtampos kritimams.

  Techniniai duomenys:

  • Galia: 370 W;
  • Patalpos plotas: 7 m2;
  • Patalpos tūris: 18 m3;
  • Matmenys (AxPxG): 600х600х11 mm;
  • Įtampa 220 V;
  • Svoris: 11 kg;
  • Spalva: juoda