Maišytuvas GROHE Blue su vandens valymo filtru

 • Kodas: 33249001
  Kaina 48900
  77300* Sutaupykite 28400
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2015-09-05 iki 2020-04-22.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 

  Visada švarus geriamas vanduo!

  Pristatymo terminas
  20-25 d.d.(Dėl tikslaus pristatymo laiko teiraukitės)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 • Naujas gaivumo sprendimas: GROHE Blue

  Gaivus geriamasis vanduo – tiesiai iš virtuvės maišytuvo čiaupo

  Iš virtuvės vandens maišytuvo  kasdien išteka ne vienas litras vandens. Vanduo naudojamas gaminant maistą, ruošiant arbatą, valant namus ir kitoms buitinėms reikmėms. Tačiau daugelis vengia gerti vandenį iš čiaupo, nes dažnai jo skonis būna nemalonus. GROHE rado šios problemos sprendimą. GROHE Blue sistema leidžia mėgautis gaiviu, tyru ir malonaus skonio vandeniu tiesiai iš virtuvės vandens maišytuvo čiaupo. Natūraliai tekantis ir nepriekaištingai filtruojamas geriamasis vanduo tiekiamas iš patogaus šaltinio, kuris puikiai dera bet kuriame šiuolaikiniame būste.


  Gaivus skonis

  Dar vienas unikalus vandens eksperte tituluojamos GROHE bendrovės sukurtas sprendimas GROHE Blue pateisina vartotojų lūkesčius. Nauja sistema tiekia tyrą ir gaivų vandenį, yra patogi, tausoja aplinką ir teikia malonumą.
  GROHE Blue tiekia itin gaivaus skonio natūraliai tekantį vandenį. Ši natūrali tėkmė lemia išskirtinį vandens skonį.

  Kaip veikia ši sistema? Vandens filtras montuojamas po plautuve. Filtras sulaiko sunkiuosius metalus, kalkes, chlorą ir kitas vandens priemaišas. Filtruotas vanduo keliauja į GROHE Blue virtuvės maišytuvą, kuris yra padalintas į  dvi atskiras zonas filtruotam ir nefiltruotam vandeniui tiekti(vamzdis vamzdyje). Šie visiškai atskirti vandens tiekimo kanalai reiškia, jog filtruotas vanduo nesiliečia su metalinėmis čiaupo dalimis, dėl kurių vanduo gali įgyti nemalonų prieskonį. Taigi vartotojas visuomet gali pasigardžiuodamas gerti gaivų vandenį – vandens kokybė ne mažiau svarbi nei troškulys. GROHE Blue yra visapusiška sistema, pritaikyta karštam ir šaltam vandeniui tiekti.

  Patogu naudotis

  Unikalų modernaus dizaino GROHE Blue vandens maišytuvą be galo lengva valdyti. Paprasto maišytuvo funkcija valdoma viena svirtele, o filtruoto vandens srovė reguliuojama sukamąja rankenėle su GROHE Blue užrašu. Filtro darbo ciklų skaičiui pasiekus žemesnį nei 10 proc. lygį, ima mirksėti ant rankenėlės esantis LED Grohe užrašas. Tai įspėjimas, kad filtrą reikės greitai keisti, tačiau dar gali būti tiekiama apie 50 litrų filtruoto vandens. Taigi lieka pakankamai laiko naujai filtro kasetei užsisakyti, kad gaivus vanduo nesiliautų tekėjęs iš čiaupo.

  Be to, GROHE Blue galima atitinkamai pritaikyti prie vietos vandens kietumo.
  Puikaus skonio GROHE Blue vandeniu galima mėgautis visur ir visada.

  GROHE Blue sistemos privalumus papildo išskirtinis jos patogumas. Remiantis statistiniais duomenimis, vidutinė keturių asmenų šeima per metus suvartoja 700 litrų vandens iš butelių. Kitaip tariant, iš parduotuvių lentynų į virtuvės spinteles atgabenama vidutiniškai 700 kilogramų. GROHE Blue išsprendžiašią problemą: nepriekaištingo skonio vanduo gali būti tiekiamas bet kuriuo metu bet kokioje aplinkoje. Kaip parodė tyrimai, GROHE Blue vandens skonis netgi geresnis už populiarųjį negazuotą mineralinį vandenį. GROHE Blue pradinį komplektą sudaro GROHE Blue vandens maišytuvas ir po plautuve montuojamas filtras. Elegantiškos formos pabrėžia išskirtinę estetikos ir patogumo dermę.

  Aplinkosauga

  GROHE Blue nėra paprasta naujoviška filtravimo sistema. Ji įprasmina naują požiūrį į gyvenimą ir skatina natūralesnį gyvenimo būdą tausojant aplinką. Tiesą sakant, geriant gaivų puikaus skonio vandenį iš GROHE Blue sumažinamas poveikis aplinkai: suvartojama mažiau į butelius pilstomo vandens ir sumažinami ilgus atstumus butelių su vandeniu transportuojančių sunkvežimių srautai.Iš prigimties vanduo yra takus. Tai įvertins kiekvienas, paragavęs vandens iš GROHE Blue. Ar esate pasirengę patirti naują skonį? GROHE Blue – tiesiog nepakartojamo skonio vanduo bet kuriuo metu.

  Video: https://www.youtube.com/watch?v=pt1Tt1TXs-s&feature=youtu.be

  Grohe blue filtro nustatymai

  Pirmo litro nustatymas:

   

  1) Stipriai paspauskite žalią ir raudoną indikatorius ir laikykite 6 sekundes.

  Indikatoriai pradės šviesti daug ryškiau, o filtro rankenėlė prades šviesti raudona spalva ir mirksėti.

  2) Atsukite filtruoto vandens rankenėlę ir leiskite išbėgti vienam litrui vandens.

  3) Užsukite vandenį.

  4) Vikriai spustelėkite du kartus raudoną arba žalią indikatorių. Indikatorius sumirksės tris kartus ir filtras taps pritaikytas jūsų vandens slėgiui.

   

  Filtro perkrovimas:

   

  1) Laikykite pirštą ant raudono indikatoriaus 6 sec. kol pradės šviesti ryškiai raudonai.

  2) Vikriai paspauskite du kartus raudoną indikatorių, sumirksės tris kartus ir filtras persikraus.
  Filtro dydžio nustatymas:

  1) Laikykite pirštą ant žalio indikatoriaus 6 sec. kol pradės mirksėti intervalais: vienas sumirksėjimas ( 600 L) - du sumirksėjimai

  (1500 L) - trys sumirksėjimai ( 3000 L).