Pakabinamas klozetas Villeroy & Boch Subway 2 Direct Flush su slim Soft Close dangčiu ir CERAMIC PLUS danga

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5614R2R1
  Kaina 56900
  82500* Sutaupykite 25600
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2015-06-05 iki 2015-06-12.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 •  Pakabinamas klozetas Villeroy&Boch Subway 2
  Klozetas parduodamas kartu su itin plonu dangčiu komplekte. Ši puodo modifikacija, padengta papildoma danga, vadinama "Ceramic Plus". Aptaki klozeto forma, vidinio apiplovimo kantelio sumažinimas ir papildoma danga suteikia maksimalią higieną ir lengvą gaminio priežiūrą. Daugelio pamėgtos serijos klozetas yra itin masyvus ir tinkantis prie daugybės vonios stilių.

  Atkreipiame dėmesį, jog norint sumontuoti pakabinamą klozetą, būtinoji dalis yra potinkinis WC rėmas. Modulis įsigijamas papildomai, pasirenkant norimą gamintoją bei vandens nuleidimo klavišus.

  Ceramicplus: Ideali švara

  Ceramicplus iš Villeroy&Boch specialus keramikos apdorojimo būdas. Tokiu būdu apdorotas paviršius neleidžia kauptis nešvarumams. Po apdorojimo paviršius yra toks tankus, kad vandens lašai negali prie jo prikibti ir nuteka žemyn. Kartu nuteka purvas, kalkės ir kitokios detalės, kurios kitu atveju liktų ant paviršiaus. Užsilikę nešvarumai tiesiog nuvalomi drėgna šluoste ir keraminis paviršius vėl spindi ansktesne švara.

  Ceramicplus yra ypatingas ne vien dėl atsparumo nešvarumams, bet taip pat dėl ypatingai paprastos priežiūros. Net savaitės senumo pridžiūvusius nešvarumus yra labai lengva nuvalyti. Drėgna šluostė ir vanduo yra viskas ko reikia- visiškai nereikia naudoti brangių ir aplinkai kenksmingų valymo priemonių. Ceramicplus taupo Jūsų laiką ir pinigus dėl lengvos priežiūros, nes nereikia naudoti valymo priemonių. Todėl sutaupysite pinigus greičiau nei manote.