Terma Dry kaitinimo elementas su paslėptu laidu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DRY1000BL + MASK
  Kaina 6100
  8200* Sutaupykite 2100
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-11-13 iki 2017-11-20.
  Į krepšelį 

   Šiolaikinio stiliaus Terma Dry kaitinimo elementas su paslėptu laidu. Garantija 2 metai.

  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 • Šiolaikinio stiliaus Terma Dry kaitinimo elementas su paslėptu laidu

  Funkcionalu

  Kaitinimo elementas DRY dirba 48 laipsnių temperatūroje. DRY tenas turi galimy būti suprogramuotas ir pasirinktą temperatūros lygi. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujama lygi, kaitinimo elementas kaitina tol kol pasiekia reikiama temperatūra, tada pereina į budėjimo rėžimą ir taip taupo energijos sąnaudas.

  Laikmatis

  DRY kaitinimo elemente yra 1,2,3,4,5 val. laikmačio funkcija. Laikmatis veikimo principas yra: pasirenkate norima laiką, DRY kaitinimo elementas šildo pasirinktą laiką ir išsijungia kai laikas baigiasi.

  Protinga sistema

  Dingus elektrai, kaitinimo elementas DRY prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

  Saugumas

  Kaitinimo elementas DRY yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi DRY tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

  Dizainas

  Tenas DRY pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Atskirai galima įsigyti maskuojantį elementą ir jo dėka paslėpti laidą sienoje. Sumontavus maskuojantį elementą nebereikės papildomo elektros lizdo ir išvengsite kabančio laido.

  Spalvos

  Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

  Galingumas

  MOA tenas gali būti įvairių galingumų: 120W, 200W. 300W, 400W, 600W, 800W , 1000W. Tinklapyje pateikiame tik populiariausias galias. Kitas galias galima užsisakyti parašius mums elektroniu paštu.