Terma KTX 3 valdiklis su paslėptu laidu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: KTX3MSBL
  Spalva Kaina Kiekis Pirkti
  Balta
  Kaina 4500
  6000* Sutaupykite 1500
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-11-13 iki 2017-11-20.
  Į krepšelį 
  Chromas
  Kaina 5500
  7400* Sutaupykite 1900
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-11-13 iki 2017-11-20.
  Į krepšelį 
  Juoda
  Kaina 5000
  6700* Sutaupykite 1700
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-11-13 iki 2017-11-20.
  Į krepšelį 
  Matinė sidabrinė
  Kaina 5000
  6700* Sutaupykite 1700
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-11-13 iki 2017-11-20.
  Į krepšelį 

   Kvadratinių formų programuojamas Terma KTX 3 valdiklis su paslėptu laidu (nereikalinga elektros lizdas kištukui, nekybos laidai). Įvairių spalvų: baltas, chromas, matinis, juodas.

  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 • Kvadratinių formų programuojamas Terma KTX 3 valdiklis su paslėptu laidu

  Funkcionalu

  Valdiklis KTX3 reguliuojasi 1 laipsnio tikslumu nuo 30-60 laipsnių. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Šis valdiklis yra lengvai programuojamas. Valdiklis KTX3 yra sukurtas naudoti kartu su kaitinimo elementu TermaSplit kurį galite rasti žemiau prie rekomenduojamų prekių. Be TermaSplit elemento šis valdiklis nešildys Jūsų pasirinkto džiovintuvo.

  Kasdienis laikmatis

  Su šiuo valdikliu galima suprogramuoti vieną dieną. Ta dieną galima paskirstyti iki 4 intervalų pasirinktos temperatūtos ar išjugti valdiklį tam tikru laiku. Taip galite susidėlioti kasdieninį šildymą ir nereikės junginėti ar atjunginėti valdiklio rankiniu būdu.

  Džiovinimo funkcija

  Šiame valdiklyje yra 2 val. laikmačio funkcija. Su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūra, o po 2 val. automatiškai grįš į žemesnę temperatūra. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.

  Protinga sistema

  Dingus elektrai, valdiklis KTX3 prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

  Saugumas

  Valdiklis KTX3 yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi KTX3 tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.

  Dizainas

  Valdiklis KTX3 yra su paslėptu laidu jungtimi ir Jūs galėsite gražiai pajungti laidą tiesiai į sieną ir išvengsite papildomo elektros lizdo ir nekabos laidas ant grindų. Taipogi jis turi atskirą išjungimo/įjungimo mygtuko apačioje.Šis valdiklis yra lengvai suprantamas ir naudojamas. Valdiklis KTX3 yra su kvadratinės formos, puikiai tinkantis prie kvadratinio rankšluosčio džiovintuvo ir bendro interjero. Šis valdiklis yra lengvai suprantamas su LCD ekranėliu kuriame yra ir laikrodis.

  Spalvos

  Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

  Būtina prisikomplektuoti kaitinimo elementą TERMASPLIT, nes KTX modeliai yra tik valdikliai, kurie valdo TERMASPLIT kaitinimo elementą.