Terma Moa kaitinimo elementas su paslėptu laidu chruomotos spalvos

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: MOA1000CR+MASK
  Kaina Galingumas Kiekis Pirkti
  Kaina 7000
  8800* Sutaupykite 1800
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2017-11-13 iki 2017-11-20.
  1000W
  Į krepšelį 
  200W
  Į krepšelį 
  300W
  Į krepšelį 
  400W
  Į krepšelį 
  600W
  Į krepšelį 
  800W
  Į krepšelį 
  120W
  Į krepšelį 

   Šiolaikinio stiliaus valdiklis su paslėptu laidu (nereikalingas elektros lizdas kištukui, nekybos laidai). Garantija 2 metai.

  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas gali užtrukti iki 5 - 8 savaičių)
  Derėkis
  Netinka kaina? Derėkitės ir Susitarsime!
 •  Funkcionalu

  Kaitinimo elementas MOA turi 5 temperatūros lygius nuo 30-60 laipsnių, lygiai atvaizduojami led mėlynos šviesos lemputėmis. Viduje esantis elektroninis temperatūros sensorius garantuoja preciziška temperatūros kontrolę. Nustačius pageidaujama lygi, kaitinimo elementas kaitina tol kol pasiekia reikiama temperatūra, tada pereina į budėjimo rėžimą ir taip taupo energijos sąnaudas.

  Džiovinimo funkija

  Šiame kaitinimo elemente yra 2 val. laikmačio funkcija, su kuria galite sukelti 2 val. aukštesnę temperatūra, o po 2 val. automatiškai grįš į žemesnę temperatūra. Taip per 2 val. išdžiovins rankšluostį ir toliau palaikys minimalią temperatūrą patalpoje.


  Protinga sistema

  Dingus elektrai, kaitinimo elementas MOA prisimena prieš tai buvusį rėžimą, atsiradus elektrai jį tesią toliau. Tai labai naudinga išmaniems namams, nes jie puikiai suderinami su protingo namo elementais, elektros lizdo laikmačiais.

  Saugumas

  Kaitinimo elementas MOA yra su antiužšalimo apsauga. Tai yra jeigu pajungtas į elektros lizdą ir temperatūra krenta žemiau 5-7°C, jis palaiko minimalų šildymą, kad neužšaltu džiovintuvas. Taipogi MOA tenas turi dviguba apsauga nuo perkaitimo radiatoriaus, viduje esanti kapsulė išsilydo ir tenui nebeleidžia perkaitinti džiovintuvo. Antra apsauga nuo sauso veikimo, t.y. jeigu tenas buvo pajungtas, o džiovintuvas nebuvo užpildytas skysčiu, tenas nustoja veikti, neleisdamas įviktį nepageidaujamoms nelaimėms.


  Dizainas

  Tenas MOA pateikiamas su spiraliniu laidu ir kištuku į elektros lizdą. Kartu pateikiamas priedas maskuojantis laidą elementas. Su šiuo priedu Jūs galėsite gražiai pajungti laidą tiesiai į sieną ir išvengsite papildomo elektros lizdo ir nekabos laidas ant grindų.


  Spalvos

  Jūs galite ringtis iš galimų spalvų: chromas, balta, juoda, matinė sidabrinė.

  Galingumas

  MOA tenas gali būti įvairių galingumų: 120W, 200W. 300W, 400W, 600W, 800W , 1000W. Tinklapyje pateikiame tik populiariausias galias. Kitas galias galima užsisakyti parašius mums elektroniu paštu.