Atsiskaitymo būdai


 • 1. Elektroninė bankyninkistė;

  VoniosStudija.lt internetinėje parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, Danske Bank A/S Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Atkreipiame dėmesį, jog kiekvienas iš paminėtų bankų pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą naudojant elektroninę bankininkystę.


  2. Bankinis pavedimas;

  Už prekes galite atsiskaityti atlikdami įprastą pinigų pervedimą į mūsų sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Atkreipiame dėmesį, jog bankai ir kitos kredito įstaigos pirkėjui gali taikyti savo įkainius už atsiskaitymą banko pavedimu.

  Sąskaitos rekvizitai:

  Gavėjas: UAB "DENZIS"
  A/S: LT877300010130185973
  Bankas: AB SWED bankas
  Įmonės kodas: 300073439
  Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį


  3. Grynais pinigais atsiskaitymas be papildomų mokesčių, atsiimant prekes Vilniaus arba Kauno parduotuvėse;

  Užsakymo metu pažymėkite, jog prekes pageidaujate atsiimti Vilniuje, o atsakingas asmuo informuos Jus, kai prekė bus paruošta.

   

  4. Grynais pinigais atsiskaitymas prekių pristatymo metų, sumokant 5 eurus už šį atsiskaitymo būdą;

  Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o kurjeriui pristačius prekes. Pasirinkus šį mokėjimo būdą turėsite sumokėti 5 eur mokestį.

  Dėmesio: prekių pristatymo metu turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

   

  Pastaba: Jei prekės pristatymo laikas yra ilgesnis nei 5 darbo dienos, traktuojama, kad prekė yra užsakoma pagal specialų užsakymą. Elektroninė parduotuvė gali paprašyti sumokėti 50% avansą.