Prekių katalogas

Prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygos

 • Visos prekės yra naujos. Prekėms suteikiama gamintojo garantija.

  Prekės spalva realybėje gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, nes spalvos priklauso nuo vaizdo kokybės ir įrenginio kuriuo naudojatės nustatymų. 


  Pristatymas:

   

  Jei Jūsų užsakytos prekės yra sandėlyje - įprastai jas atsiimti galima tą pačią dieną po atlikto/gauto apmokėjimo, arba pristatysime prekes per 2-5 darbo dienas, bet užsakymo terminą kiekvienu konkrečiu atveju tiksliname ir tikslesnis pristatymo terminas nurodomas prie kiekvienos prekės atskirai. Jeigu Jums reikalingos prekės skubiai, tuomet susisiekite su mumis individualiai telefonu: užsakymų koordinavimo skyrius  +37063465660 

  Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymas. Pristatymo trukmė nuo 2-12 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti ilgiau - atskiru susitarimu; dar ilgesnis terminas gali būti dėl stringančio tiekimo iš gamyklos, ko negalime įtakoti-informuojame).


  Prekių pristatymo (iki namo) paslauga yra mokama.

  Prekių pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo sumos:

  iki 100 eur - 6 eur;

  nuo 101 eur iki 200 eur - 8 eur;

  nuo 201 eur iki 300 eur - 10 eur;

  nuo 301eur iki 400 eur - 15 eur;

  nuo 401eur iki 500 eur - 20 eur;

  nuo 501 eur iki 600 eur - 25 eur;

  nuo 601 eur ir daugiau - 30 eur.

   

  Užnešimo paslaugos neteikiamos!

  Į Neringą prekes pristatome tik pagal atskirą susitarimą ir individualiai skaičiuojamas pristatymo mokestis.

   

  Atsiėmimas:

   

  Prekes galima atsiimti ir iš mūsų buveinės Vilniuje - M.Šleževičiaus g. 13  (Darbo laikas I-V - 9-17val.).

   


  Svarbu!

  Prekės gavimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).
  Prekės pristatomos darbo dienomis, darbo valandomis.

   

  Iš anksto susitarus dėl atsiskaitymo grynais pinigais, yra taikomas papildomas 5 eur mokestis už atsiskaitymą grynais pinigais, kurjeriui pristatant prekes.

   

   

  +370 693 99333

  VoniosStudija.lt Administracija