Prekių katalogas

Prekių pristatymo ir atsiėmimo sąlygos

 • Visos prekės yra naujos. Prekėms suteikiama gamintojo garantija.

  Prekės spalva realybėje gali skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje, nes spalvos priklauso nuo vaizdo kokybės ir nustatymu įrenginio, kuriuo naudojatės. 


  Pristatymas:

  Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje - ją pristatysime Jums per 2-4 darbo dienas, užsakymo terminą kiekvienu konkrečiu atveju patikslinsime susisiekę su Jumis nurodytais kontaktais.

  Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra - mes su Jumis susisieksime ir informuosime kiek gali trukti pristatymas. Maksimali pristatymo trukmė iki 2-8 savaičių (specialiems užsakymams gali užtrukti ilgiau - atskiru susitarimu; dar ilgesnis terminas gali būti ne dėl stringačio tiekimo iš gamyklos, ko negalime įtakoti-informuojame).


  Prekių pristatymo (iki namo) paslauga yra mokama.

  Prekių pristatymo kaina: užsakymų, kurių suma iki 200eur - 10eur; užsakymų, kurių suma nuo 201eur iki 500eur - 20eur; užsakymų, kurių suma nuo 501eur ir daugiau - 30eur.

  Užnešimo paslaugos neteikiame.

  Į Neringą prekes pristatome tik pagal atskirą susitarimą ir individualiai skaičiuojamas pristatymo mokestis.

   

  Prekes galima atsiimti ir iš mūsų buveinės Vilniuje - M.Šleževičiaus g. 13  (Darbo laikas I-V - 9-17val.).

   


  Svarbu!

  Prekės gavimo metu būtina patikrinti pristatytų prekių išorinę būklę: ar nėra išorinių prekės pakuotės pažeidimų, kurie galėtų įtakoti prekės kokybę. Visas pretenzijas ar pastabas dėl pristatytų prekių kokybės būtina įrašyti prekių priėmimo dokumente prieš pasirašant arba atsisakyti priimti prekes, priešingu atveju yra laikoma, kad prekės yra įteiktos tinkamos kokybės.
  Visos pretenzijos dėl prekių kokybės pablogėjimo, kuris atsirado transportavimo metu ir nėra matomas paprastos išorinės apžiūros metu (pastebimas tik išpakavus prekę), transportavimo įmonių yra priimamos tik per 3 darbo dienas. Todėl, tokiu atveju, būtina susisiekti su mumis kaip įmanoma anksčiau, kad būtų įvertinta prekės kokybės pablogėjimo kilmė ir nekiltų problemų atlyginant žalą (sumažinant prekės kainą, pakeičiant prekę į naują arba grąžinant už prekę sumokėtus pinigus).
  Prekės pristatomos darbo dienomis, darbo valandomis.

   

  Iš anksto susitarus dėl atsiskaitymo grynais pinigais, taikomas papildomas 5 eur mokesti už atsiskaitymą grynais pinigais kurjeriu pristatant prekes.

   

   

  +370 693 99333

  VoniosStudija.lt Administracija