Prekių katalogas

BRUMA Leaf Sunset PVD spalvos maišytuvas praustuvui

 • BRUMA Leaf Sunset PVD spalvos maišytuvas praustuvui

  Kodas: 1678102PS
  Kaina 16200 
  20200  * Sutaupykite 4000 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-10-26 iki 2024-04-01.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymo terminas
  1-5 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
 • BRUMA Leaf maišytuvas praustuvui:

  • BRUMA Smoth Breeze keramikinė kasetė

  Smooth Breeze – tai išskirtinė BRUMA maišytuvo kasetė kuri susideda iš aukštos kokybės keraminių diskų, kurie suteikia nepakartojamą glotnumo ir tikslumo pojūtį valdant vandens srautą ir reguliuojant temperatūrą.
  Keraminių diskų eksploatacinės savybės, ilgaamžiškumą ir patikimumą užtikrina kruopštaus suvirinimo ir tikrinimo procesas, atitinkantis aukščiausius gaminio kokybės reikalavimus. 

  COLD START – tobula harmonija tarp energijos taupymo, vandens srauto ir dizaino.
  BRUMA kasetė su šalto paleidimo technologija leidžia ne tik sklandžiai veikti, bet ir intuityviai taupyti energiją ir vandenį. Šalto vandens paleidimas su centre esančia rankena apsaugo nuo nereikalingo karšto vandens vartojimo kasdienėms reikmėms, pavyzdžiui, rankų plovimui. Norėdami palaipsniui gauti karštą vandenį, tiesiog pasukite jį 90 laipsnių į kairę nuo centro. Taupykite energiją neprarandant naudojimo komforto. 

  • Spalva - Sunset PVD
   BRUMA PVD - SPALVOS ALCHEMIJA
   BRUMA PVD (fizinio garų nusodinimo) procesas suteikia neįtikėtinų spalvų ir išskirtinio patvarumo, paviršius yra tris kartus kietesnis ir dešimt kartų atsparesnis įbrėžimams nei gaminiai su įprasta chromo apdaila, PVD yra labai atspari, vientisa ir pasižymi didžiuliu spalvų pasirinkimu. Aplinka taip pat yra besąlygiška PVD technologijos gerbėja. Skirtingai nuo kitų dengimo procesų, PVD nesudaro atliekų, toks padengimo procesas ir pats ekologiškiausias.
   Neprilygstama apdailos kokybė garantuoja, kad BRUMA klientai turės aukštos kokybės, nepriekaištingą apdailą daugelį metų.   

  Matmenys:

  • Aukštis - 156 mm
  • Ilgis nuo maišytuvo centro iki išbėgimo angos centro - 102 mm
  • Maksimalus stalviršio storis- 30 mm

  Garantija:

  • 10 metų garantija korpusui.
  • 5 metų garantija keramikinei kasetei. 

  Novatoriškas, individualus, rafinuotas - Tai BRUMA FLOWING ART.
  BRUMA, esanti rinkoje daugiau nei 65 metus, ji yra patirties, kokybės ir naujovių sinonimas kuriant vandens maišytuvus kurie puikiai subalansuoja estetiką ir aukštą našumą. BRUMA dėmesys ir atsidavimas kūrimo procesui, gaminių dizainui ir teigiamai vartotojo patirčiai lemia jog gamybos procesas tampa vis tvaresnis ir sujungia pažangiausias pramonės technologijas su kruopštumu bei meistriškumu. BURMOS misija pasiekti tobulumą efektyvių, novatoriškų bei tvarių produktų vystyme. 2007 metais BURMA buvo apdovanoti kaip pirma įmonė sukūrusi ir pagaminusi ECOBRASS maišytuvą.