Prekių katalogas

BRUMA Leaf termostatinė juodos matinės spalvos potinkinė dušo sistema

 • BRUMA Leaf termostatinė juodos matinės spalvos potinkinė dušo sistema

  Kodas: 1387802NS
  Kaina 51900
  87600 * Sutaupykite 35700
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2021-07-16 iki 2023-03-22.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymo terminas
  1-5 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-5 sav.)
 • BRUMA Leaf potinkinė dušo sistema:

  Vernet termostatinės kasetės užtikrina tikslią ir stabilią mišraus vandens temperatūrą dėl dvigubos srauto valdymo funkcijos. 
   
  Spalva - Night Sky / Juoda matinė
   
  AirEcoDrop
  BRUMA Air EcoDrop - Vandens taupymas yra jūsų rankose.
  BRUMA vandens taupymas yra ne tik pagalba gamtai bet ir pareiga.
  BRUMA Air EcoDrop sistema įprastą dušą paverčia jutimine, terapinių savybių turinčia patirtimi. Sukurta siekiant pagerinti jutiminį pojūtį ir vandens valdymo efektyvumą, ši sistema užtikrina intensyvesnį ir dinamiškesnį vandens tiekimą, leidžiantį vienu metu sutaupyti vidutiniškai 30 % vandens. Vanduo susimaišo su oru, išskirdamas daug deguonies jonų (1L vandens visiškai susimaišo su 3L oro). Taigi vandens srautas tampa lengvesnis, todėl gaunama absoliučiai unikali jutimo patirtis.
  Air EcoDrop sistema yra dar vienas įrodymas ne tik apie mūsų įsipareigojimą kurti naujus sprendimus, atitinkančius BRUMA gaminio grožio ir kokybės lūkesčius, bet ir naujų produktų, kurie yra naujoviški efektyvaus vandens valdymo srityje.
   
  Matmenys:
  • Lietaus dušo galvos skersmuo - 230 mm
  • Lietaus dušo galvos alkūnės ilgis - 350 mm
  • Maišytuvo išmatavimai - 180x110 mm
  • Jungtys G1/2
  • Potinkinė dalis - BOX komplekte
    BRUMA-BOX potinkinė dalis suprojektuota ir patikrinta atsižvelgiant ne tik į paprastą montavimą bet ir ilgaamžiškumą, todėl įranga tarnaus ilgai ir patikimai. 
  Garantija:
  • 10 metų garantija korpusui.
  • 5 metų garantija keramikinei kasetei.
  Novatoriškas, individualus, rafinuotas - Tai BRUMA FLOWING ART.
  BRUMA, esanti rinkoje daugiau nei 65 metus, ji yra patirties, kokybės ir naujovių sinonimas kuriant vandens maišytuvus kurie puikiai subalansuoja estetiką ir aukštą našumą. BRUMA dėmesys ir atsidavimas kūrimo procesui, gaminių dizainui ir teigiamai vartotojo patirčiai lemia jog gamybos procesas tampa vis tvaresnis ir sujungia pažangiausias pramonės technologijas su kruopštumu bei meistriškumu. BURMOS misija pasiekti tobulumą efektyvių, novatoriškų bei tvarių produktų vystyme. 2007 metais BURMA buvo apdovanoti kaip pirma įmonė sukūrusi ir pagaminusi ECOBRASS maišytuvą.