Prekių katalogas

Potinkinė termostatinė dušo sistema Imex Moscú nerūdijantis plienas

 • Potinkinė termostatinė dušo sistema Imex Moscú nerūdijantis plienas

  Kodas: GTK034
  Kaina 48900 
  57700  * Sutaupykite 8800 
  * Kaina taikyta laikotarpyje nuo 2024-02-13 iki 2024-04-01.
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pristatymo terminas
  14-15 d.d.(Jeigu nėra sandėliuose pristatymas gali užtrukti iki 4-8 sav.)
 • Potinkinė termostatinė dušo sistema Imex Moscú nerūdijantis plienas 

  • Spalva: nerūdijančio plieno
  • Maišytuvo korpusas pagamintas iš plieno S.316, maksimali kokybė ir didelis atsparumas.
  • Dušo žarna : 1,5 m
  • Dušo laikiklis su vandens išvadu
  • Rankinis dušelis: 1 funkcijos.
  • Vidutinis srautas: 12 l/min
  • Termostatinė kasetė su  patentuota TURN CLEAN SYSTEM 

  IMEX – patentuota „TURN CLEAN SYSTEM“ termostatinių maišytuvų technologija


  „IMEX“ termostatiniai maišytuvai gaminami su patentuota „TURN CLEAN SYSTEM“ technologija - savaime išsivalančia kasete („kartridžu“) 

  Termostatinis maišytuvas turi apsaugos sistemą, kuri neleidžia viršyti nustatytos 38°C vandens temperatūros ribos, kad būtų išvengta nudegimų ir nelaimingų atsitikimų. Tai idealus pasirinkimas naudojantis maišytuvu vaikams, senjorams – padeda išvengti temperatūros svyravimų sistemoje. Norėdami viršyti nustatytą temperatūrą, turite paspausti mygtuką ir sukti rankenėlę vienu metu.
  Be to, „IMEX“ termostatiniuose maišytuvuose, kuriuose yra „TURN CLEAN SYSTEM“ kasetė, garantuojame optimalų veikimą net esant žemam slėgiui.
  Naudojant naują „IMEX“ patentuotą sistemą, maišytuve išsivalys kalkių nuosėdos nuo kasetės ir jų kaupimasis nebebus problema.Tiesiog pasukdami temperatūros reguliavimo rankenėlę iš pradžių pilnai iki galo į šalto, o poto į karšto vandens pusę, jūs padėsite vandens srovei išvalyti kalkių nuosėdas iš maišytuvo.

   

  „TURN CLEAN SYSTEM“ - patentuota technologija, kuri paprasčiausiai pasukus maišytuvo rankenėlę, vandens srovės pagalba, padeda termostatinei maišytuvo kasėtei išsivalyti nuo kalkių, taip prailgindama maišytuvo tarnavimo laiką ir veikimą.  

  IMEX Steel S316 nerūdijantis plienas

  Padidintas atsparumas įbrėžimams, dėmėms, kietam vandeniui, kalkių žalai, korozijai, aukštai temperatūrai, bei aplinkos poveikiui.
  Universalumas - steel gaminiai gali būti naudojami tiek namų viduje, tiek išorėje (baseinai, terasos, sodai...)
  Sveikata - nerūdijantis plienas yra visiškai nekenksmingas sveikatai, naudojamas farmacijos ir maisto pramonėje.
  Ilgaamžiškumas - 10 metų garantija. 

   

  IMEX PRODUCTS SL kompanija, 2001 metais įkurta Ispanijoje, Pikasente (Valencija)

   Įmonės susitelkimas į kokybę, investicijos į technologijas, bei gamybai pasirinktos geriausios rinkoje randamos žaliavos, tokios kaip geriausios kokybės žalvaris, s.304 ir s.316 nerūdijantis plienas įtakojo tai, kad IMEX gaminiai turi ACS, UNE, IAF ir PUUV sertifikatus, bei 5 ir 10 metų gamintojo garantiją! Veiklos pradžioje vienintelė rinka buvo Ispanijos teritorija, bet nuolatinis kompanijos augimas, tobulėjimas ir investicijos į gaminių kokybę bei asortimento plėtimą, leido užaugti IMEX į tarptautinę kompaniją, kurios gaminiai dabar eksportuojami į daugybę pasaulio šalių, tokių kaip Prancūzija, Portugalija, Italija, Lenkija, Graikija, Afrika ir kitų. Gamintojui gamta taip pat labai svarbi, todėl IMEX gaminiai turi itin plokščius aeratorius bei purkštukus, kurie leidžia sutaupyti apie 9% vandens. Be to, visos gaminių pakuotės pagamintos iš perdirbto kartono. Imex turi platų prekių asortimentą, todėl tikrai rasite Jūsų stilių bei poreikius atitinkančių produktų.